ДИЗАЙНЕРСЬКІ МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ
УКРАЇНА, КИЇВ

Ремонт

Дизайнерські рішення від «Gorday group» - це унікальність, неповторність і неперевершена якість використовуваних матеріалів. Ми виконуємо повний спектр ремонтних робіт від складання дизайн-плану до комплектації готового інтер'єру дрібними деталями для надання затишку.

Ремонт, як правило, дуже довга і трудомістка процедура. Головні етапи ремонтних робіт включають:

Складання дизайн-проєкту

Дизайнери нашої компанії уважно вислухають ваші ідеї й складуть проєкт дизайну бажаного інтер'єру, який максимально буде задовольняти Ваші естетичні потреби.

Дизайн-проєкт розробляється не тільки для того, щоб Ви представили, яким буде майбутнє житло, офіс або будь-яке інше приміщення. У дизайн-проєкт входять заміри, варіанти рішень з планування і будівельні креслення - це свого роду інструкція для робітників. Завдяки цьому можна уникнути помилок.

Ремонт під ключ від «Gorday group» також має на увазі розробку планувальних рішень. Це означає, що думати про те, де поставити диван і куди повісити телевізор, не доведеться. Дизайнер запропонує варіанти правильного розташування світла, вимикачів, розеток та меблів. Продумає все так, щоб користуватися було зручно і безпечно.

Підготовчі роботи

На цьому етапі наші фахівці підбирають для Вас відповідні матеріали для ремонту і погоджують з Вами бажані фактури, кольори, малюнки і т.д. Далі ми максимально детально складаємо кошторис і озвучуємо суму за ремонт без будь-яких прихованих платежів у процесі ремонту.

Компанія «Gorday group» працює тільки з перевіреними постачальниками матеріалів для ремонту. Ми знайдемо для Вас кращі за якістю матеріали, якщо потрібно привеземо з-за кордону, доставимо на об'єкт і це все зі знижками від виробників, адже ми співпрацюємо безпосередньо з фабриками.

Ремонтні роботи

Основні роботи виглядають так:

 • Зведення коробів, перегородок з гіпсокартону і блоків, штроблення стін.
 • Прокладка електричних, антенних і інтернет-кабелів.
 • Вирівнювання стін і стель; стяжка підлоги; закладка тепло- і звукоізоляції.
 • Заміна радіаторів опалення; монтаж інсталяції та прихованої арматури у ванній.
 • Укладання плитки на потиньковану поверхню (спочатку стіни, потім підлога).
 • Установка постійної сантехніки.
 • Фінішне вирівнювання підлоги; шпаклювання і ошкурювання стін; фарбування стелі; монтаж укосів і підвіконь.
 • Наклеювання шпалер; фарбування стін; укладка підлогового покриття.
 • Установка дверей і збірка кухні, меблів і т.д.
 • Монтаж кондиціонерів; установка світла, чистової електрики, плінтусів.
 • Генеральне прибирання; розставлення меблів.

Усі ремонтні роботи виконуються нашими фахівцями якісно і в строк. Поряд із повним спектром послуг, робіт по ремонту, компанія «Gorday group» готова допомогти Вам зі створенням індивідуальних меблів для будь-яких кімнат і цілей з бажаних матеріалів, потрібної форми та кольору.