ДИЗАЙНЕРСЬКІ МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ
УКРАЇНА, КИЇВ

Для Вашої зручності компанія «Gorday group» надає послуги з повної комплектації об'єкта оздоблювальними матеріалами, меблями, світлом і всіма матеріалами обробки. Це дозволяє заощадити не тільки ваші фінанси, але і час на пошук товарів. Підбір необхідних будівельних та оздоблювальних матеріалів - це додатковий клопіт, морока, це величезні часові витрати. Ми готові взяти на себе вирішення всіх питань з комплектації об'єкта. Наші фахівці максимально оперативно підберуть всі необхідні оздоблювальні матеріали, а також предмети декору, якщо це необхідно.

Ми володіємо безцінним досвідом у даній сфері. Наша компанія має власну чітко налагоджену систему взаємодії з постачальниками та фабриками. Ми співпрацюємо з більш ніж 500 виробниками. Хочемо відразу зауважити, що ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками та фабриками усього світу, ділова репутація яких не викликає жодних сумнівів. Завдяки нашій довгій та якісній роботі, знижки для Вас будуть складати від 10 до 50% на різні види товарів від роздрібної ціни!

Що саме включає в себе комплектація об'єктів будівництва? Кожен клієнт сам вибирає, який з етапів передоручити відповідній компанії. Однак більшість фірм пропонують такі послуги:

Роботи з проєктування

Будь-яке будівництво починається з паперу - тобто з докладного проєкту, і проєктування - один з найважливіших етапів. Професійні архітектори та інженери створять проєкт майбутньої споруди, враховуючи всі побажання і можливості замовника. При ремонті квартир і котеджів мова йде про дизайн-проєкт, в якому будуть прописані всі дрібниці, від розташування перегородок до сценарію освітлення. Саме з цим документом потім будуть звірятися робочі.

Підбір матеріалів

Ринок будівельних матеріалів величезний і рядовий замовник навіть не підозрює про більшість представлених на ньому позицій. Професіонали, добре знайомі з асортиментом будмагазинів, самі виберуть те, що потрібно для втілення ідей архітекторів і дизайнерів.

Розрахунок витрат матеріалів

Складання бюджету - один з найскладніших етапів будівництва або ремонту. Неспеціалісту складно з першого разу розрахувати все правильно - не дарма кажуть, що до остаточного кошторису на ремонт можна сміливо додавати як мінімум 30%, щоб уявляти собі реальний рівень витрат. Але у професіоналів такого не буває - розрахунок проводиться один раз і дуже точно.

Замовлення матеріалів у виробників

Комплектація будівельних об'єктів передбачає не тільки вибір матеріалів, але і їх закупівлю у виробників або дистриб'юторів. Оскільки серйозні компанії є оптовими закупівельниками, вони отримують значні знижки і тим самим економлять гроші замовника. Менеджери оперативно реагують на потреби клієнта і можуть замінити один товар іншим, якщо в проєкт або графік робіт були внесені якісь зміни.

Доставка матеріалів згідно із затвердженим графіком

Комплектація об'єктів будівництва включає в себе і транспортні послуги - компанія сама доставляє всі замовлені матеріали на об'єкт і погодить час поставок, що виключає простої в роботі через брак певних будматеріалів у потрібний момент.

Відповідальність за якість матеріалів

Компанії, що займаються комплектацією об'єктів, гарантують високу якість всіх використовуваних матеріалів, оскільки працюють вони, як правило, з сумлінними постачальниками, а досвід допомагає вибирати кращі пропозиції ринку.

Здача в оренду будівельного устаткування

На будівництві нерідко потрібна найрізноманітніша техніка, причому, здебільшого - це дуже дороге обладнання, купувати яке заради одного проєкту недоцільно. У цих випадках набагато вигідніше орендувати необхідну машину на термін проведення робіт. Серйозні компанії часто мають у своєму розпорядженні власний парк техніки, або у них вже є договір з фірмою, що спеціалізується на прокаті обладнання. При цьому вся техніка, яка надається в оренду, знаходиться у прекрасному стані і регулярно проходить техогляд.

Консультаційна допомога в період будівництва

Консультанти компаній завжди готові допомогти з вирішенням будь-яких питань, пов'язаних з будівництвом і ремонтом - від підготовки дозвільної та проєктної документації до розв'язання нестандартних питань. По суті, клієнтам таких компаній не доводиться шукати інформацію самостійно - експерти самі дадуть відповідь на будь-яке питання.

Вибираємо надійного партнера

Перед тим, як укласти договір комплектації об'єкта, потрібно всебічно оцінити обрану компанію, адже від цього буде залежати кінцевий результат.

Найголовніше, на що слід звернути увагу, це досвід компанії, термін її роботи на ринку і список її замовників. Схеми взаємодії між робочими групами повинні бути відпрацьовані ідеально, а це досягається лише довгою практикою і продуманим менеджментом. Тому перевагу краще віддати не новачкові, а підряднику, який добре зарекомендував себе на ринку.

Не менш важливі й налагоджені зв'язки з постачальниками товарів. У цьому сенсі особливої ​​довіри заслуговують компанії, що мають власні великі магазини будівельних і оздоблювальних матеріалів. Однак важливо знати, з ким саме ці компанії співпрацюють і чи відповідають товари, які вони можуть запропонувати, стандартам якості, а також чи можлива при необхідності поставка ексклюзивних товарів.

Далеко не кожен підрядник надає всі перераховані вище послуги, і широкий профіль компанії - хороший знак. Чим більше послуг пропонується клієнтам фірми, тим злагодженіший її внутрішній механізм, тим більше у її менеджерів досвіду взаємодії та співпраці. До того ж нерідко трапляється, коли замовники в міру виконання робіт вирішують, що їм потрібні якісь додаткові послуги - і в таких ситуаціях готовність компанії оперативно надати їх дуже до речі.

Після того як всі домовленості досягнуті, можна укладати договір з компанією-підрядником. У договорі обов'язково повинні бути вказані: його предмет, найменування сторін, терміни робіт і постачання, гарантії якості виконання зобов'язань, порядок вирішення спорів і підстави для його розірвання.