ДИЗАЙНЕРСЬКІ МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ
УКРАЇНА, КИЇВ

Комплектація будівельних об'єктів - це невід'ємний атрибут якісної реалізації дизайн-проєкту. Нерідко буває так, що проєкт інтер'єру або фасаду будівлі виконано так, що для його втілення в життя потрібно безліч ексклюзивних або незвичайних матеріалів. Дістати такі матеріали можна, однак на це можна витратити тижні, а то й місяці, оскільки замовляти їх доводиться заздалегідь, після чого чекати доставки тижнями. І навіть незважаючи на те, що сучасний вітчизняний будівельний ринок рясніє матеріалами на будь-який смак і колір, часто буває так, що замовляти потрібні в кожному конкретному випадку доводиться з-за кордону.

Комплектація будівельних об'єктів доведеться як ніколи до речі, якщо Ви цінуєте свій час і бажаєте отримати якісний результат. Це дає можливість не тільки заощадити час на підбір всього необхідного, але і позбавити наших клієнтів від додаткових турбот, пов'язаних з пошуком, вибором постачальників, укладенням договорів, зіставленням цін і т.д. До того ж ми завжди знаємо, де купити найбільш якісні товари, які найкращим чином підійдуть для реалізації дизайнерського проєкту.

Грамотний підхід до комплектації будівельних об'єктів під ключ

Професійний підхід нашої компанії до кожного з етапів розробки і реалізації дизайн-проекту дозволяють забезпечити якісний результат в незалежності від складності проекту. Комплектація будівельних об'єктів під ключ включає в себе два основних напрямки робіт:

  1. Підбір чорнових матеріалів
  2. Підбір чистових матеріалів

Чорнові матеріали являють собою всілякі види будівельних матеріалів та сумішей, які використовуються в процесі реалізації дизайнерського проєкту, проте у підсумку будуть практично не видимі. Такими, наприклад, є спеціальні бетонні або гіпсові суміші, матеріали для перегородок і перекриттів, шпаклівки і ґрунтовки, матеріали для тепло-, звуко- і гідроізоляції, монтажні та кріпильні елементи і багато іншого.

Чистові будівельні матеріали - це широкий спектр матеріалів і устаткування, яке використовується для кінцевого декору. До таких можна віднести фарби і зовнішнє декоративне покриття, матеріали для стелі та підлоги, лицьові архітектурні елементи, а також елементи освітлення, меблі, деякі види обладнання або техніки та інше.

«Gorday group» - надійний постачальник інженерних систем! Вирішуємо завдання будь-якої складності у найкоротші терміни! Безвихідних ситуацій - не буває!

  • Комплектуємо будівельні об'єкти: житлові будинки, торговельні центри, будинки відпочинку, котеджі, медичні та адміністративні установи.

  • У нашому асортименті ви знайдете все необхідне для комплектації внутрішніх і зовнішніх інженерних систем: водопостачання, каналізації, опалення.

  • Усі види трубних систем і комплектуючих до них. Запірно-регулюючі арматури, фільтри. Все для водовідведення та каналізації.

  • Сантехніка оптом: повний спектр сантехнічного обладнання забезпечить всім необхідним громадські та побутові санвузли. Антивандальна сантехніка з нержавіючої сталі для громадських місць. Сенсорне і радарне обладнання для автоматичного змиву унітазів. Санфаянс, змішувачі, ванни, піддони, сифони, мийки і т.п.

  • Опалення представлено бойлерами, водонагрівачами, котлами, радіаторами, конвекторами.

Працюючи з нашою компанією, Ви економите час і гроші при придбанні повного асортименту інженерного і сантехнічного обладнання для комплектації об'єктів. Також ми допоможемо знайти оптимальне рішення будь-якого поставленого завдання, від економічного до ексклюзивного. Оперативна доставка на об'єкти забезпечується власним автотранспортом.

Співпраця з нашою компанією гарантує надійність і своєчасність поставок, раціональний підхід до вирішення всіх поставлених завдань. Забезпечимо повний спектр послуг по комплектації будівельних об'єктів сантехнікою і інженерним обладнанням.